Jesteśmy małą, rodzinną firmą. Wszystkie produkty, które sprzedajemy, to owoce naszej pracy – każdy z nich traktujemy bardzo indywidualnie i staramy się dopracować w najmniejszych szczegółach.

Haulovely powstało z potrzeby posiadaniach pięknych, unikalnych akcesoriów, które jednak ze względu na swoich docelowych użytkowników muszą być solidne, bezpieczne i przygotowane z wysokiej jakości materiałów. Szukając akcesoriów dla naszych psów mieliśmy problem ze znalezieniem produktów, których jakość by nas zadowalała – by były piękne, dobrze wykonane, oryginalne. W końcu, w 2017 roku, zaczęliśmy szyć je sami – tak zaczęła się nasza przygoda.

Znalezienie odpowiednich materiałów, taśm i okuć okazało się nie lada wyzwaniem, a dobór ich odpowiednich rozmiarów, tak by mogły nosić je zarówno duże, jak i małe psy – bardzo długim procesem. Nasza oferta zmienia się, produkty są udoskonalane, ale pewne kwestie pozostają niezmienne od początku: chcemy tworzyć akcesoria piękne, unikatowe i przyciągające wzrok. Bardzo ważnym jest dla nas, by minimalizować użycie plastiku i innych szkodliwych dla środowiska surowców.

Szyjemy produkty głównie w krótkich seriach (wyjątek stanowią welury, które dostępne są w stałej ofercie) – nie więcej, niż 80 sztuk z tego samego wzoru. Wymaga to od nas bardzo dużych nakładów pracy, zarówno twórczej, jak i organizacyjnej, jednak jest gwarancją, że produkty naszej marki pozostaną unikalne i wyjątkowe.

 

OBSERWUJ NAS NA INSTAGRAMIE