Co to jest Twisto?

Co to jest Twisto?

Twisto to nowa, wygodna i bezpieczna metoda płatności online, dzięki której możliwe jest złożenie zamówienia w naszym sklepie oraz opłacenie go później – do 21 dni bez żadnych kosztów. Twisto jest wygodną alternatywą dla osób, które często wybierają płatność za pobraniem, mają tymczasowe trudności z płatnościami online lub z innych powodów chcą zapłacić za zamówienie później. Twisto dostępne jest bez rejestracji i dla klientów wszystkich banków.

W jaki sposób mogę skorzystać z płatności Twisto?

Na etapie wyboru metody płatności wybierz Szybki przelew imoje: twisto1 a następnie wybierz metodę płatności Twisto: twisto2

Czy realizacja mojego zamówienia rozpocznie się od razu?

Tak. Zamówienia złożone w naszym sklepie i opłacone przy użyciu płatności Twisto realizujemy tak, jak zamówienia opłacone standardowymi metodami płatności – bezzwłocznie. Jedyną różnicę, jaką odczujesz, jest to, że możesz zapłacić za swoje zamówienie później – np. wtedy, gdy już je otrzymasz.

Kiedy i w jaki sposób rzeczywiście zapłacę za moje zamówienie?

Możesz opłacić za swoje zamówienie w dowolnym momencie. Jeśli dokonasz tego w ciągu 21 dni od daty złożenia zamówienia, nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów (w przypadku późniejszej płatności, zostaną naliczone odsetki – patrz pytanie poniżej). Wszystkie niezbędne informacje o tym, jak dokonać płatności, otrzymasz mailem. Twisto również przypomni Ci mailem lub smsem o zbliżającym się terminie płatności.

Ile kosztuje korzystanie z Twisto?

Jeśli opłacisz swoje zamówienie w terminie 21 dni, nie poniesiesz żadnych kosztów. W przypadku opóźnienia, zostaną naliczone odsetki zgodnie z ustawą (odsetki ustawowe maksymalne za opóźnienie w wysokości 14% w skali roku zgodnie z art. 481 § 21 i § 24 ustawy z 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (j.t. Dz.U. z 2018 r., poz. 1025 ze zm.)). Nie martw się – o zbliżającym się terminie płatności zostaniesz poinformowany przez Twisto mailem. Dokładną informację na temat wysokości dopłat za opóźnienia znajdziesz na stronie www.twisto.pl w sekcji „Ile kosztuje korzystanie z Twisto?”.

Czy Twisto jest bezpieczne?

Tak. Twisto nie potrzebuje żadnych wrażliwych danych, aby klient mógł skorzystać z usługi “Kup teraz, zapłać później”. Silnik Nikita, który jest podstawą działania Twisto, gwarantuje najwyższej jakości zabezpieczenia przeciw oszustwom oraz właściwą ocenę ryzyka.  

Rozpocznij zakupy »